Mamo, Tato ta gra mi słabo chodz…

Pozwólcie, że powrócę do tematu komputerów dla najbardziej wymagających klientów, czyli Graczy. Jak ogólnie wiadomo, gry komputerowe należą do grupy oprogramowania, które od lat napędza rynek sprzętu. Producenci zarówno procesorów, lecz chyba jeszcze bardziej kart graficznych mają wciąż duże pole do popisu, więc wyścig trwa.
Niestety, wszystkie nowinki pojawiające się na rynku ,ze względu na swą cenę, często  przyprawiają potencjalnych Użytkowników o zawrót głowy. Może nie tyle użytkowników, co Tych, którzy muszą się zmierzyć z hasłem „Mamo, Tato ta gra mi słabo chodzi, musimy unowocześnić komputer…”

Jako Sprzedawcy sprzętu komputerowego nie pozostajemy obojętni na takie problemy i staramy się dokładać starań aby ułatwić naszym Klientom zakup relatywnie taniego sprzętu, spełniającego jednocześnie  niewybredne wymagania  gier wymagających sporej mocy obliczeniowej w grafice 3D. Dlatego też, jak bumerang powraca temat komputerów poleasingowych. Czyli wysokiej klasy komputerów używanych w firmach, zwykle w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, które zostały w owych firmach wymienione na nowsze modele, lecz wciąż wiele sobą reprezentują. Zdarza się, że po drobnych modyfikacjach przeprowadzanych w naszej firmie, taki komputer śmiało dorównuje komputerom za o wiele większą cenę, niż przez nas proponowana. I oto taka propozycja.

Firmy Dell nie trzeba specjalnie rekomendować.  Ta nazwa już na wstępie gwarantuje sprzęt wysokiej klasy. Mamy Wam do zaproponowania stacjonarny komputer, model Opti Plex 9020. Proponowana maszyna została wyposażona w procesor Intel  I-5 czwartej generacji oraz  8GB pamięci RAM. Ale chcieliśmy nieco bardziej przysposobić ją do zadań gamingowych, więc dodatkowo komputer dostał kartę graficzną GTX 1050 Ti z 4 gigabajtami pamięci RAM, dysk SSD o pojemności 256GB  zaś 290W zasilacz zamieniliśmy na jednostkę zasilającą o mocy 500W. System operacyjny Windows 10 dopełnił naszego dzieła. Przeprowadzone testy pokazały, że za kwotę poniżej 2000pln wyszedł bardzo przyzwoity komputer, na którym bez problemów można pograć ! Pozostaje nam tylko… gorąco Wam polecić taką okazję!