ASUS TUF Gaming FX504 i7 8750H 12GB 256GB GTX-1060-3GB WIN10

ASUS TUF Gaming FX504

Witajcie.

Z pewnością zdążyliście się już zorientować, że gdy mam do zaoferowania Wam coś naprawdę wyjątkowego, zasiadam do klawiatury i piszę. I taką wyjątkową ofertę naszego sklepu przedstawiam dziś.
Trudno jest nabyć stosunkowo tani laptop, który oprócz parametrów zapewniających komfort pracy podczas przeglądania internetu, pracy z programami biurowymi, czy słuchaniem muzyki lub oglądaniem filmu, będzie miał owe parametry na tyle wysokie, by młodsza „klientela” mogła sobie pograć w dość wymagające gry. Gry są z resztą najbardziej wymagającą grupą programów, z którą muszą się zmierzyć domowe komputery. Zwłaszcza jeśli myślimy o grafice. Zwykle ceny laptopów, na których DA SIĘ pograć wahają się od 3500 do nawet 7000 zł. Ale my mamy fajną propozycję i dodatkowo „dla Oszczędnych”. Laptop ASUS TUF Gaming FX504 . Ta maszyna poradzi sobie z większością gier dostępnych na rynku. I nie tylko.
Komputer jest wyposażony w ósmej generacji procesor Intel I5, 8GB pamięci RAM DDR4, dwa dyski twarde (jeden SSD) , no i to co w „gamingu” najważniejsze, dobrej klasy kartę graficzną NVidia GeForce 1050Ti z własną pamięcią RAM 4GB!

A wszystko to za kwotę, której próżno szukać będziecie w innych sklepach. Zapraszamy na stronę produktu i zapoznanie się ze szczegółami tej wyjątkowej oferty. Aha, nie odkładajcie tego zakupu do Gwiazdki, bo ilość TYCH laptopów w TEJ cenie jest ograniczon.